Vabilo na marčevski sestanek

Spoštovani,
vabimo vas na sestanek Astronomskega društva Orion, ki bo v sredo 20. marca 2019 ob 18. uri v učilnici 1D6 v novem traktu II. gimnazije Maribor (Trg Miloša Zidanška 1, vstop skozi novi prizidek šole z Žitne ulice, nato desno po stopnicah v 1. nadstropje ali skozi glavni vhod, skozi avlo, na koncu avle desno po hodniku do novega prizidka, nato po stopnicah v 1. nadstropje).

Dnevni red:
1. Načrt dela AD Orion do poletja 2019

2. Ogled igranega filma »Prvi človek« (»First Man«)
V letu 2019 bomo praznovali 50. obletnico, odkar je človek prvič stopil na površje Lune. Leta 2018 posneti film prikazuje nekaj ključnih dogodkov v življenju Neila Armstronga, vse od izkušenj z leti z reaktivnim letalom X-15, preko prigod v okviru projekta Gemni, vse do priprav na prvi človekov polet na Luno in prvih korakov na njej. Film bo podnaslovljen s slovenskimi podnapisi.

3. Razno

Lep pozdrav,
Igor Žiberna

Ta vnos je bil objavljen v Nekategorizirano. Zaznamek za trajno povezavo.