Vabilo na sestanek

 

Spoštovani,

 

vabimo vas na sestanek Astronomskega društva Orion, ki bo v četrtek. 28. februarja 2013 ob 18. uri v učilnici 1D6 v novem traktu II. gimnazije Maribor (Trg Miloša Zidanška 1, vstop skozi novi prizidek šole z Žitne ulice, nato desno po stopnicah v 1. nadstropje). Še pojasnilo za nekoliko nenavaden termin sestanka: zaradi počitnic je bila v preteklem tednu II. Gimnazija zaprta

 

 

Dnevni red:

1. Igor Žiberna: Uran
V predavanju bomo spoznali značilnosti planeta Uran, ki po nekaterih lastnostih precej odstopa od ostalih planetov. Spoznali bomo značilnosti njegovega gibanja in posledice, notranjo zgradbo in pojave v atmosferi, ki so v veliki meri pogojeni prav z nenavadnim gibanjem Urana.
2. Padec meteorita na južni Ural (Igor Žiberna)

3. Razno

 

Člane AD Orion hkrati pozivam k plačilu članarine za leto 2013. Članarina za zaposlene znaša 20 EUR, za učence, dijake, študente, upokojence in nezaposlene pa 10 EUR. Številka transakcijskega računa društva je 04515-0000288307. Vljudno prosimo, da članarino poravnate najkasneje do 1. julija.

 

Vljudno vabljeni

 

                                                           Prijazen pozdrav,

                                                                Igor Žiberna

Ta vnos je bil objavljen v Sestanki. Zaznamek za trajno povezavo.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja