Možen padec meteoritov

V nedeljo, 6. 7. 2014 okrog 20.15, so številni krajani Ruš zaslišali močan pok, ki bi ga naj povzročil padec meteorita. Pok so slišali tudi nekateri prebivalci Maribora. Če imate kakršno koli informacijo ali fotografijo o tem dogodku, vas vljudno naprošamo, da nam sporočite na društveni e-naslov ali izpolnite obrazec za Slovensko bazo bolidov Slofid http://www.orion-drustvo.si/index.php/slofid-1.

Vsakršna informacija o dogodku je koristna  pri iskanju morebitnih meteoritov, za izračun skupne mase in orbite meteoroida.